7.baneris.pastoliai  siluma.com

Разработка платного шаблона Joomla

Termovizija

Termovizija

( Termoviziniai tyrimai,  termografija)

Planuojate įsigyti būstą, bet abejojate dėl jo kokybės? O gal įsigijote, bet, prasidėjus šildymo sezonui, šalta, nekomfortiška, yra skersvėjai, Jums visada norisi apsirengti šilčiau ir apsivynioti antklode? Galbūt išleidote nemažai pinigų namo apšiltinimui, bet tai nedavė norimo rezultato? Kurgi problema? Ogi paviršiuje. Paslėptų nedidelių defektų buvimas gali namuose sukelti šilumos nuostolius. Tokiais atvejais pastato apšiltinimas ne visada yra puikus problemos sprendimas. Šias problemas padeda nustatyti bekontaktis objekto būklės stebėjimo metodas – termovizija.
Tyrimas Termovizija – tai paslauga, leidžianti naudojant specialią įrangą (termovizorių) nustatyti statybinių konstrukcijų (sienų, langų, lubų) techninius defektus.
Tyrimas Termovizija - paprastas ir efektyvus. Toks patikrinimas yra svarbus tiek statybos, tiek pastato (struktūros) eksploatavimo metu. Tyrimas Termovizija svarbus ir perkant butą (namą, pastatą) iš statytojo. Tai apsaugos Jūs nuo objekto įsigijimo, kuris buvo pastatytas pažeidžiant Lietuvoje galiojančias statybos normas.
Tyrimo metu naudojamas pažangiausias, tiksliausias, vienintelis Lietuvoje Fluke Thermal Imager Ti25 termovizorius. Amerikoje pagamintas įrenginys padeda užfiksuoti problemines vietas, medžiagų defektus ir inžinerines klaidas. Šis įrenginys, kaip rentgenas, skanuojant konstrukciją leidžia pamatyti vaizdą infraraudoname spektre.


Termovizija padės nustatyti:


   • Šilto oro nuotėkį ir šalto oro patekimo vietas
   • Langų ir durų montavimo technologinius pažeidimus.
   • Apšiltinimo darbų ir medžiagų technologinius pažeidimus.
   • Kondensato atsiradimo vietas ir priežastis.
   • Šildinimo sistemų užkimšimo vietas.
   • Vamzdžių ir stogų pratekėjimo vietas.
   • Nesklandumus apšiltintų grindų sistemoje.
   • Vietas, kuriose gali atsirasti pelėsiai ir grybeliai.
   • Elektros laidų ir sujungimo kontaktų perkaitimo vietas.
   • Ir daugelį kitų dalykų.


Atliekama:

   • Buto termovizija.
   • Namo termovizija.
   • Įrengimo termovizija.
   • Šildomų grindų termovizija.

Kiekvienam savo ! Praktika parodė, jok įvertinti kiekvieno kliento poreikį termonuotraukos duomenų apipavidalinime yra sunku, o ir pačiam  užsakovui telefonu užsakant paslaugą pasirinkti vienintelį ir teisingą kelią. Reikalingas papildomas laikas  prieš užsakant paslaugą. Žemiau pateiktoje lentelėje pabandėme sudėti aprašyme būtiniausias žinias prieš kreipiantis į mus. Tikimės informacija suteiks pradinį impulsą apsisprendimui. Jei turite specifinį pastatą nesivaržydami kreipkitės kontaktiniais duomenimis.  

termonuotrauka.grindinis.sildymas termonuotrauka.silumos.mazgas termonuotrauka.statybu.darbai
 

Termovizijos paslaugos:

 
 Paslaugos pavadinimas  Trumas aprašyma

 Termovizija (termonuotraukos) -paprastai

 Pigiausias būdas nustatyti pastato defektus.

 Termovizija (termonuotraukos( ir techninė informacija

 Daugiau papildomos informacijos.

Atsisiūsti programą

 Termovizija (termonuotraukos) ir statybų vadovo konsultacija

 Kartu su termonuotraukomis ir specialisto konsultacija.

 Termovizija (termonuotraukos) ir pastato energetinis sertifikavimas

 Reikalinga paslauga kartu su  pastato energetiniu pasu.


* Pastabos - paspaudūs lentelėje esančias nuorodas Jūs galėsite susipažinti su platesniu paslaugos aprašymu. Visos nurodytos kainos be pridetinės vertės mokesčio.

Aplankykite temonuotraukų galeriją, kurioje rasite daugiau kerinčių šilumos nuostolių pastatuose ! ( Nuotraukų galerija )

Termovizijos paslaugą sudaro:

   • Visų pastato pusių termonuotraukos.

   • Gautų rezultatų ataskaita.

   • Termograma.

   • Išsamios kvalifikuotų specialistų rekomendacijos apie defektų pašalinimą.

 

 

 

Klientų atsiliepimai:


UAB „ES Baltic“ atliko termovizija medicinos įrangos gaminančios įmonės gamybos patalpose. Termovizija buvo atlikta pagal galiojančius statybos techninius reglamentus STR 2.05.20.:2006, laikantis techninių reikalavimų, kokybiškai ir per nustatytą terminą. Tuo pačiu metu, atliekant termovizija, buvo atsižvelgta į kliento pageidavimus, naudojant matavimo prietaisą Fluke Thermal Imager Ti25, nustatyti statybiniai defektai ir gautos rekomendacijos, kaip pašalinti juos. Rekomenduoju.


Arnoldas Vaišvila
Gamybos vadovas

 

Buvo atliktas tyrimas: Termovizija


Nupirkome 1975 metų statybos namą. Pirmą žiemą name buvo labai šalta, ieškojome priežasčių, galvojome, kad sienos ir langai kiauri, o termovizorius parodė, kad šalčio priežastis - grindis. Kai pakėlėme grindis aptikome užšalusią žemę. Mane tai sukrėtė, ką anksčiau taip namus statė? Šalčio priežastį rasti padėjo specialistas Sergejus iš https://www.termonuotraukos.lt/.


Viktorija Ražkova
Buhalterė


Buvo atliktas tyrimas: Termovizija

Nupirkome butą, šaltuoju sezonu buvo labai šalta, galvojau keisti langus, bet netyčia aptikau informaciją apie termovizija ir radau tinklapį termonuotraukos.lt . Nusprendžiau iš pradžių padaryti termoviziją. Pasirodo langus keisti nereikėjo tik išvalyti kampus, sandarinimo juostas ir mechanizmus sutaisyti. Mechanizmus Sergejus iš termonuotraukos.lt sutaisė tą pačia dieną. Likau labai patenkinta, sutaupiau pinigų ir temperatūra namie padidėjo dviem laipsniais, tikrai.


Natalija Vaitkevičienė
Dizainerė

 


Buvo atliktas tyrimas: Termovizija


Sveiki! Likau labai patenkinta tyrimu Termovizija. Ieškojome namą ir nusprendėme prieš perkant padaryti termovizija. Buvo nustatyti statybos defektai, kuriu per pirmą apžiūrą mes nepastebėjome. Labai dėkingi Sergejui už paslaugą Termovizija, ir už tai, kad apsaugojo mus nuo nekokybiško busto perkimo.


Laima L.
Buvo atliktas tyrimas: Termovizija

 

 

 

Sertifikavimas

 

pastatu.sertifikavimas

Rekomenduojame

Hostingas Serveriai.lt