7.baneris.pastoliai  siluma.com

Разработка платного шаблона Joomla

Termografija

Termografija (termovizija)

Termografija (termovizija), kaip žodis mūsų šalyje, nėra naujas ir negirdėtas, o pasaulinėje statybų praktikoje termografija naudojami jau nuo 1960 metų. Šiame skyriuje norėtumėme papildomai praplėsti šio žodžio paskirtį mūsų kasdieniniame gyvenime. Termografija, plačiąja žodžio prasme, reiškia šilumos vaizdą. Jį galime užfiksuoti bet kada, nes infraraudonųjų spindulių kameros veikia bet kuriuo paros metu. Infraraudonieji spinduliai atsispindi nuo visų daiktų, ir kuo temperatūra didesnė, tuo mes galėsime daugiau pamatyti temperatūrinių skirtumų aplinkoje – štai iš kur ir atsiradęs žodis termografija. Termografija mums neišspręs problemų tiesiogiai, bet jas parodys! Dažnu atveju, detektuoti problemą yra jau 85% darbo.

Termografija medicinoje.
Moterims termografija (termovizija) gali būti naudinga atliekant krutų tyrimus. Nesiplėsime į visus galimus krutų tyrimų variantus medicinoje, bet matuojant skirtingų krūties dalių temperatūrą infraraudonaisiais spinduliais, galime pastebėti reikšmingus skirtumus. Gal būdami statybininkais nevisai tiksliai suprantame reikalo esmę (medikai atsakys tiksliau), bet vėžinės ląstelės organizme suvartojančios daugiau kraujo, arba kitaip tariant, į onkologinius audinius priteka daugiau kraujo ir pažeistos vietos turėtų būti šiltesnės. Todėl termonuotraukos parodymai efektyvus ir saugus būdas, lyginant su Rentgeno spinduliais, aptikti problemą.
2009 metų pandemija – kiaulių gripas. Vėl termografija atėjo žmonijai į pagalbą. Pastatytos termokameros aerouostuose leido greitai surasti žmones su padidėjusia temperatūra be termometro, kurių reikėtų tokiose vietose labai daug. Paprastas būdas nustatyti potencialiai sergantį žmogų, pandemijos metu, tampa gyvybiškai būtinas, norint užkirsti kelią infekcijos plitimui.
 
Dar vienas netiesiogiai medicininis panaudojimas termografijos, bet susijęs su žmonių sveikata... Kuomet pastatas ugnies ir dūmų apsuptyje, rasti nukentėjusį žmogų greitai – vadinasi išgelbėti jo gyvybę. Termovizoriai naudojami ieškant praradusių sąmonę žmonių pastate gaisro metu. Žemiau pavaizduotas trumpas vaizdo filmas, kuriame zmogaus akiai be termovizinio prietaiso, matomumas tolygus beveik nuliui.
 
 
 
Termografija(termovizija) pastatų šilumos nuostolių detektavime.

Pastatuose šilumos nuostoliai atsiranda dėl žmogiško faktoriaus ir dėl laiko tėkmės. Brokas statybose bus tiek kiek bus statybos. Efektyviai nustatyti pastatų šilumos nuostolius – sutaupyti pinigus nuolat brangstančiai energijai. Senuose statiniuose būtina nustatyti visas problemines vietas, ir tik po to imtis renovacijos arba remonto darbų. Pabaigus darbus, termografija bus geras pasitikrinimo įrankis, nustatant likusias problemas, darbo broką ar medžiagų. Mūsų galerijoje galite pamatyti būdingiausių šilumos nuostolių pastatuose. Termonuotraukos parodys jūsų pastato nenormalias temperatūrų pasiskirstymo vietas. Tirdami pastatus pastebėjome, kad laidžiausios vietos šilumai sienos sudarančios apie pusę pastato šilumos nuostolių, langai sudaro apie ketvirtadalį šilumos nuostolių, lubos apie penktadalį šilumos nuostolių. Galimos ir kitos šilumos nuostolių proporcijos kiekviename pastate individualiai. Pateikėme vidutinius matavimo rezultatų duomenis remdamiesi ne vienerių metų darbo praktika.
 
 

Sertifikavimas

 

pastatu.sertifikavimas

Rekomenduojame

Hostingas Serveriai.lt